Logo: KAUNO SPORTO ASOCIACIJA
Nuotrauka :

APIE MUS

 

RĖMĖJAI IR PARAMA

 

 

PRAMOGOS

Sveikiname 2023 metų šaudymo iš laidynių Lietuvos čempionato prizininkus ir nugalėtojus:

Moterų grupė:

Aistė Adomavičiūtė - Lietuvos čempionė!

Jorinta Dagytė - Vicečempionė !

Jelena Šigauskienė - Bronza!

Vyrų grupė:

Mindaugas Ramanauskas - Lietuvos čempionas!

Vladas Šigauskas - Vicečempionas!

Vilius Levickas - Bronza!

Vaikai:

Benas Makarevičius - Lietuvos čempionas!

Vikas Šigauskas - Vicečempionas!

Ignas Vitkauskas - Bronza!

 

Šiame čempionate pagerinti du Lietuvos rekordai. Vladas Šigauskas, surinkęs 195 taškus, 6 taškais pagerino suaugusių rekordą, o Benas Makarevičius su 82 taškais trimis taškais pagerino vaikų rekordą!

 

 

Naujos galimybės visiems!

Kaunos sporto asociacija organizuoja šaudymo iš laidynių treniruotes!

Dalyvių amžius - nuo 8 iki 108 metų

Informacija apie treniruočių laiką ir adresą čia..............

Sveikiname 2023 metų Kalėdinio turnyro prizininkus ir nugalėtojus!

Pneumatinio šautuvo rungtyje, vyrų grupėje:

1. Rimas Gelažis

2. Mindaugas Dirsė

3. Vilius Levickas

Moterų grupėje:

1. Danutė Urbonienė

2. Jurgita Raulynaitienė

3. Olga Ždanovič

Vaikų grupė:

1. Vikas Šigauskas

2. Benas Makarevičius

3. Rūta Kašėtaitė

Pneumatinio pistolėto rungtyje, vyrų grupėje:

1. Alfonsas Izutavičius

2. Linas Bernotas

3. Mindaugas Boruta

Moterų grupė:

Rusnė Vainoriūtė

Milda Borutienė

Smiginio rungtyje, vyrų grupėje:

1. Martynas Makarevičius

2. Vladas Šigauskas

3. Gediminas Dmitrijev

Moterų grupėje:

1. Olga Ždanovič

2. Rusnė Vainoriūtė

3. Aistė Adomavičiūtė

Vaikų grupėje:

1.Vikas Šigauskas

2. Benas Makarevičius

3. Neringa Greibutė

Šaudymo iš lanko rungtyje, vyrų grupėje:

1.Darius Gališanka

2.Mindaugas Ramanauskas

3.Julius Daukšys

Moterų grupėje:

1.Aistė Adomavičiūtė

2.Jorinta Dagytė

3.Kristina Serbentaitė

Vaikų grupėje:

1. Neringa Greibutė

2. Vikas Šigauskas

3. Benas Makarevičius

Šaudymo iš laidynių rungtyje, vyrų grupėje:

1. Mindaugas Ramanauskas

2.Darius Gališanka

3.Mindaugas Boruta

Moterų grupėje:

1. Aistė Adomavičiūtė

2. Jorinta Dagytė

Vaikų grupėje:

1. Benas Makarevičius

2. Neringa Greibutė

3. Rūta Kašėtaitė