LogoПодпись: KAUNO SPORTO ASOCIACIJA
NuotraukaСтрелка вправо:

PATARIMAI

PASLAUGOS

LANKAI

TIKSLAI

PARDAVIMAI

BANKO  SĄSKAITA

PARTNERIAI

MŪSŲ GAMINIAI

KONTAKTAI

NUOTRAUKOS

APIE MUS

Mūsų gaminamos

laidynės ir priedai

 

 

PRAMOGOS

 

 

Tado Ivanausko mokyklos 8 klasių šaudymo iš laidynių varžybų protokolas

 

 

 

 

 

 

 

Merginų grupė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eil.nr.

Vardas

Pavardė

Rezultatas

Užimta vieta

1

Gailė

Surgelaitė

33

1

2

Eva

Sinkevičiūtė

28

2

3

Aistė

Šatūnaitė

26

3

4

Saulė

Kunevičiūtė

25

4

5

Skaistė

Simonaitytė

21

5

6

Adelė

Kudarauskaitė

21

5

7

Augustė

Kilytė

19

6

8

Neda

Karčiauskaitė

18

7

9

Aistė

Pociūnaitė

17

8

10

Tėja

Žažeckytė

15

9

11

Deimantė

Stepanavičiūtė

15

9

12

Giedrė

Trukšinaitė

14

10

13

Emilija

Bakanaitė

13

11

14

Elinga

Gramauskaitė

13

11

15

Saulė

Marcinkaitytė

12

12

16

Eivilė

Lincevičiūtė

11

13

17

Gabija

Armanavičiūtė

9

14

18

Emilija

Garbaravičiūtė

9

14

19

Adrija

Petraškaitė

8

15

20

Liepa

Griniūtė

8

15

21

Eneida

Bielskytė

7

16

22

Ugnė

Tamkevičiūtė

7

16

23

Viktorija

Nedzinskaitė

6

17

24

Medeina

Gerdvilytė

5

18

25

Goda

Marcinkevičiūtė

5

18

26

Živilė

Zaharevičiūtė

4

19

27

Viktorija

Žiūkaitė

4

19

28

Tautvilė

Jančiauskaitė

4

19

 

 

 

 

 

Vaikinų grupė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eil.nr.

Vardas

Pavardė

Rezultatas

Užimta vieta

1

Armandas

Andriukaitis

29

1

2

Edas

Vaina

21

2

3

Jokūbas

Kazlauskas

19

3

4

Linas

Steponavičius

19

3

5

Kajus

Miškinis

18

4

6

Mantas

Karalius

18

4

7

Jokūbas

Ūdra

16

5

8

Simonas

Daktaras

16

5

9

Klaudijus

Skorupskas

16

5

10

Kajus

Miškinis

16

5

11

Aivaras

Jucis

16

5

12

Jordanas

Naujokas

16

5

13

Dovydas

Bakanas

16

5

14

Artūras

Gervė

15

6

15

Jonas

Žiūraitis

15

6

16

Žygimantas

Džiaugys

15

6

17

Karolis

Ivaškevičius

15

6

18

Arnas

Kondratas

13

7

19

Gytis

Novikovas

12

8

20

Dovydas

Pranaitis

12

8

21

Joris

Spūdis

12

8

22

Dominykas

Puškovas

12

8

23

Augustas

Klimavičius

12

8

24

Arminas

Čeponis

9

9

25

Mindaugas

Vilčinskas

9

9

26

Tautvydas

Juška

8

10

27

Matas

Kriaučiūnas

8

10

28

Gustas

Navickas

8

10

29

Tomas

Lukauskas

8

10

30

Tajus

Vitas

7

11

31

Nojus

Paliokas

7

11

32

Emilis

Lukas

7

11

33

Gintaras

Milevičius

7

11

34

Robertas

Juknevičius

6

12

35

Gustas

Kvaišys

6

12

36

Ignas

Balčiūnas

6

12

37

Jokūbas

Mackevičius

6

12

38

Simonas

Mineikis

4

13

39

Jonas

Anužys

4

13

40

Erikas

Remeika

3

14

41

Tautvydas

Mickus

2

15

42

Danielius

Kižys

2

15

43

Emilis

Levišauskas

1

16

44

Lukas

Drapanauskas

0

17