NuotraukaNuotraukaRight Arrow:

Sprendimas://ernesta.2o.lt

Jelena Babinina

Nuotrauka

   Pradėjo šaudyti iš lanko 2006 metų gruodžio 1 d. Sankt-Peterburge.  Antroji Lietuvos lankininkė, kuri įvykdė  lankininko  didmeistrio normatyvą, tarptautinės kategorijos sporto meistrė.

   Pirma trenerė: Rusijos Federacijos rinktinės narė, tarptautinės klasės sporto meistrė, Svetlana Vladislavovna Agranova. Šiuo metu treniruoja

Vladas Šigauskas

   Nuo 2006 metų  56 kartus gerino Lietuvos rekordus.

Pasiekimai:

Text Box: ASOCIACIJOS TRENERĖ

 

ŠAUDYMO PRAMOGOS

 

Šaudymas iš lankų

 

Šaudymas iš arbaletų

 

Šaudymas iš pistoletų

 

Šaudymas iš šautuvų

Data

Varžybų pavadinimas, miestas

Užimta vieta

 

 

 

2016.08.19

Järvakandi Open / T.Kivilo Memorial 2016 (Mixed Team)

3 vieta

2016.07.10

Jurmala Open 2016 (Mixed Team)

1 vieta

2015.08.25

Järvakandi Open 2015 (Mixed Team)

1 vieta

2015.08.25

Järvakandi Open 2015 (Komandoje)

1 vieta

2015.07.12

Jurmala Open 2015

3 vieta

2015.07.12

Jurmala Open 2015 (Mixed Team)

1 vieta

2014.02.01

Atviras Lietuvos šaudymo iš lanko uždarose patalpose čempionatas

1 vieta

2014.01.17

Latvian Open Indoor Championships

2 vieta

2013.12.10

Berlin Open, Berlinas

9 vieta

2013.09.14

Tarptautinės varžybos “V.Černiausko atminimo taurė”

3 vieta

2013.08.09

44. Järvakandi Open / T. Kivilo Memorial

3 vieta

2013.08.03

Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas

1 vieta

2013.07.26

XIII Baltijos šalių čempionatas 2013

2 vieta

2013.07.13

Tarptautinės varžybos "V. Juozapaičio atminimo taurė"

3 vieta

2013.02.26

European Archery Indoor Championships

3 vieta

2013.01.18

Indoor Archery World Cup Stage 2 , Nimes

6 vieta

2012.12.14

Berlin Open, Vokietija

7 vieta

2012.05.21

Europos čempionatas, Amsterdamas, Mixed team

4 vieta

2012.03.17

Lietuvos šaudymo iš lanko uždarų patalpų čempionatas

2 vieta

2012.02.20

Nimes, France

17 vieta

2012.01.07

Ryga Open 2012

2 vieta

2011.11.13

Vilniaus miesto uždarų patalpų pirmenybės

2 vieta

2011.10.15

Latvian Close Summer Time

2 vieta

2011.09.24

V. Černiausko atminimo taurė

9 vieta

2011.09.03

Kauno miesto pirmenybės

6 vieta

2011.08.08

Jarvakandi Open, Toomas Kivilo memorial, Estija (komandoje)

1 vieta

2011.08.08

Jarvakandi Open, Toomas Kivilo memorial, Estija (finalai)

1 vieta

2011.08.08

Jarvakandi Open, Toomas Kivilo memorial, Estija (kvalifikacija)

1 vieta

2011.07.30

XI Baltijos šalių čempionatas, Ryga

1 vieta

2011.07.16

V. Juozapaičio atminimo taurė

1 vieta

2011.06.17

XXVIII Międzynarodowego Memoriału im. Ireny Szydłowskiej

1 vieta

2011.05.21

Žaidynės  “Saulės miestas 2011”, Pakruojis

5 vieta

2011.04.16

Europos Grand Prix, Italija, Mixed team (komandinė)

3 vieta

2011.03.21

Uždarų patalpų Europos čempionatas, Cambrils, Italija

9 vieta

2011.01.28

Baltijos šalių čempionatas, Ventspilis

3 vieta

2011.01.16

“Utenos taurė”

5 vieta

2010.09.13

“Vilniaus miesto pirmenybės”

6 vieta

2010.08.20

Jarvakandi Open 41, Estija, Final round

3 vieta

2010.07.20

Europos Grand Prix 2 etapas, Maskva, Mixed Team

1 vieta

2010.07.20

Europos Grand Prix 2 etapas, Maskva

1 vieta

2010.07.05

Lietuvos čempionatas, Klaipėda

1 vieta

2010.06.07

Pasaulio taurės 2 etapas, Antalya, Turkija, Mixed Team

5 vieta

2010.02.27

Latvijos uždarų patalpų čempionatas, Kekava, Latvija

2 vieta

2010.02.21

Jarvakandi Ilves Cup, Estija

1 vieta

2010.02.12

Lietuvos uždarų patalpų čempionatas, Vilnius

2 vieta

2009.12.12

Kalėdinis turnyras, Vilnius

2 vieta

2009.11.14

Vilniaus m. uždarų patalpų pirmenybės

2 vieta

2009.10.02

Rudens sezono uždarymas, Jarvakandi, Estija

1 vieta

2009.09.26

Latvian Close Sammer Time

1 vieta

2009.09.19

V. Černiausko atminimo taurė, Vilnius

1 vieta

2009.09.07

Pasaulio čempionatas, Ulsan, Korėja

16 vieta

2009.08.21

Jarvakandi Open, Jarvakandi, Estija, komandinės

2 vieta

2009.08.21

Jarvakandi Open, Jarvakandi, Estija, individualiai

1 vieta

2009.08.15

Sanrestos taurė, Klaipėda

1 vieta

2009.08.01

XI Baltijos šalių čempionatas, Ryga

2 vieta

2009.07.03

Lietuvos čempionatas, Klaipėda

1 vieta

2009.06.20

XXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej, Varšuva, Lenkija

1 vieta

2009.06.13

V. Juozapaičio atminimo taurė, Šiauliai, individualiai

3 vieta

2009.06.13

V. Juozapaičio atminimo taurė, Šiauliai, komandinės

1 vieta

2009.06.02

Pasaulio taurės 3 etapas, Antalija, Turkija

18 vieta

2009.05.19

Europos Grand Prix 2 etapas, Sofia, Bulgaria, individualiai

5 vieta

2009.04.25

Latvian Open Sammer Time

1 vieta

2009.04.14

Europos Grand Prix 1 etapas, Riom, France

10 vieta

2009.04.04

Uždarų patalpų Pasaulio čempionatas, Rzesow, Lenkija

5 vieta

2009.02.28

Uždarų patalpų Latvijos čempionatas, Kekava

1 vieta

2009.02.13

Ilves Cup, Jarvakandi, Estija

1 vieta

2009.02.07

Uždarų patalpų Lietuvos čempionatas, Vilnius

1 vieta

2009.01.24

Baltijos šalių uždarų patalpų čempionatas, Kekava, Latvija

1 vieta

2008.12.13

Kalėdinis turnyras, Vilnius

1 vieta

2008.11.15

Vilniaus m. uždarų patalpų pirmenybės, Vilnius

1 vieta

2008.09.27

V. Černiausko atminimo taurė, Vilnius

5 vieta

2008.09.06

Kauno m. Pirmenybės, Kaunas

8 vieta

2008.04.19

Turnyras, “Pavasario strėlės”, Vilnius

2 vieta

2008.02.16

Uždarų patalpų Lietuvos čempionatas, Vilnius

1 vieta

2007.12.15

Kalėdinis turnyras, Vilnius

2 vieta

2007.11.17

Vilniaus m. uždarų patalpų pirmenybės, Vilnius

2 vieta

2007.09.22

V. Černiausko atminimo taurė, Vilnius

1 vieta

2007.08.30

Jarvakandi Open XXXVI, Estija, individualiai

2 vieta

2007.08.01

Pasaulio taurės 4 etapas, Dover, Great Britain

18 vieta

2007.07.28

Lietuvos čempionatas, Klaipėda

1 vieta

2007.06.09

Visa-Hing F-2, Jarvakandi, Estija

1 vieta

2007.03.03

Uždarų patalpų Latvijos čempionatas, Ryga

1 vieta

2007.02.15

Rusijos šaudymo is lanko federacijos taurė, Maskva

17 vieta

2007.01.27

Baltijos šalių uždarų patalpų čempionatas, Ryga

9 vieta